Wyślij wiadomość
wuxispray packaging
wuxispray packaging Profil przedsiębiorstwa
Profil przedsiębiorstwa
Dom >
wuxispray packaging Profil przedsiębiorstwa
O nas
Kontakty
Kontakty: Mr. Tony
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

wuxispray packaging

Chiny wuxispray packaging Profil przedsiębiorstwa
wuxispray packaging
wuxispray packaging
wuxispray packaging
wuxispray packaging
Główny rynek:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie
Rodzaj działalności:
Producent , Firma Handlowa
Marki:
wuxispray
Liczba pracowników:
150~200
Roczna sprzedaż:
20000000-25000000
Rok utworzenia:
2003
Wypływ p.c.:
20% - 30%
Szczegóły firmy

WUXISPRAY PACKAGING.COzostała założona w 2003 roku. z ponad 15-letnim doświadczeniem w dziedzinie opakowań, produkuje głównie wszelkiego rodzaju butelki z pompkami i luksusowe zestawy kosmetyków.skupiliśmy się na kontroli jakości i projektowaniu nowych produktów w celu zaspokojenia potrzeb rynku.Teraz mamy ponad 150 pracowników, mamy nadzieję pomóc każdemu z naszych klientów w znalezieniu najlepszego opakowania dla swoich produktów.dążymy do trwałej współpracy z każdym klientem.

 

Wuxispray Packaging Co. Ltd. znajduje się w gospodarczo rozwiniętym regionie delty rzeki Jangcy, najbardziej konkurencyjnym pasie gospodarczym Jiangsu-Zhejiang w Chinach.W pobliżu jednego z największych portów w Chinach - portu w Szanghaju i portu Ningbo, transport jest bardzo wygodny.Dojazd na międzynarodowe lotnisko Szanghaj-Pudong zajmuje tylko półtorej godziny.Jako producent specjalizujący się w badaniach, produkcji i sprzedaży posiadamy własną markę WUXI SPRAY.Naszymi wiodącymi produktami są wszelkiego rodzaju pompki, butelki i inne kosmetyczne materiały opakowaniowe.

 

Do tej pory posiadaliśmy już zaawansowane projektowanie form, produkcję, wtrysk, automatyczny montaż, sprzęt i technologię kontroli jakości.W międzyczasie zbudowaliśmy doświadczony, profesjonalny, uczciwy i odpowiedzialny zespół kontroli jakości, aby zagwarantować naszym klientom kwalifikowany produkt i niezawodną obsługę.Poza tym mamy również zespół dziesięciu doskonałych projektantów, którzy będą opracowywać nowe produkty zgodnie z rynkiem. W naszym katalogu oferujemy szeroki wybór opakowań idealnych do wszystkich potrzeb.Dla każdego preparatu przeanalizowaliśmy i wyprodukowaliśmy specjalne pojemniki, tworząc kolekcje butelek i słoików kompletne, wszechstronne i zdolne do dostosowania do wszelkich potrzeb.W ten sposób możemy zaoferować najwyższej jakości opakowanie kosmetyczne, które łączy w sobie design, praktyczność użytkowania i najlepsze surowce, aby zachować nienaruszone właściwości Twoich produktów bez poświęcania strony estetycznej.Produkt WUXI SPRAY jest stale aktualizowany, dzięki naszej dział badawczo-rozwojowy, który nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań.

 

Aby stworzyć naprawdę wyjątkową i ekskluzywną linię, możesz dostosować swoje opakowanie za pomocą pełnego asortymentu pudełek i etykiet ozdobionych Twoją grafiką i logo.Ponadto wprowadziliśmy zupełnie nową usługę sitodruku na szkle i plastiku, aby dać naszym klientom możliwość dostosowania wyboru elementów w zakresie 360 ​​stopni, które można wybrać w sekcji „produkty do sitodruku”.Odkryj wygodę tworzenia własnej linii opakowań kosmetycznych online i w kilku prostych krokach.

Staramy się dobrze służyć każdemu klientowi, ze 100% pasją i profesjonalną wiedzą techniczną.pomoc na każdym kroku podczas zakupów.

 

Od momentu powstania naszej fabryki stale się rozwijamy i rozbudowujemy.Zmodernizowany został tryb zarządzania.Dzięki naszej wytrwałej ciężkiej pracy zdaliśmy akredytację ISO9001 i zdobyliśmy reputację na całym świecie.Szczerze pragniemy współpracować z przyjaciółmi z różnych części świata, z obopólną korzyścią i połączyć się, aby stworzyć lepszą przyszłość.

Usługi

Usługi firmy
Osiem systemów zapewnia najwyższą jakość produktów.
Zarządzanie opakowaniami
zarządzanie magazynem
Indywidualne zarządzanie
Zarządzanie kontrolą jakości
Sprawdź zarządzanie ładunkami
Gospodarka surowcowa
Jakość usług logistycznych
Uczciwość i obsługa posprzedażna, recenzje
Wszystkie systemy mają wystarczającą ilość zdjęć i filmów, aby uzasadnić to, co mówimy.

 

Chiny wuxispray packaging profil firmy 0Chiny wuxispray packaging profil firmy 1Chiny wuxispray packaging profil firmy 2Chiny wuxispray packaging profil firmy 3

Historia

W 2003 roku założyliśmy naszą pierwszą fabrykę - wuxispray plastic.Produkujemy głównie pompy z tworzyw sztucznych, aby zaspokoić nasz chiński rynek lokalny.

 

W 2005 roku zbudowaliśmy drugą fabrykę do produkcji butelek plastikowych, w tym butelek z materiału HDPE, PET, PETTG.

 

W 2006 roku zdobyliśmy nagrodę Top 10 fabryki tworzyw sztucznych w Jiangsu.

 

W 2008 roku, po sukcesie Olimpiady w Pekinie, jesteśmy wierni, aby sprzedawać nasz produkt na całym świecie, założyliśmy naszą międzynarodową firmę handlową.

 

W 2010 roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w Dubai Cosmetic Exhibition, otworzyliśmy nasz umysł i dowiedzieliśmy się więcej z tego, postanowiliśmy zbudować naszą linię kosmetyków, aby zaspokoić więcej wymagań rynku.

 

W 2012 roku, po dwóch latach badań i testów, wykonaliśmy nasze pierwsze zestawy kosmetyków akrylowych z najwyższej półki i zdobyliśmy pierwsze duże zamówienie z Francji.

 

W 2013 roku nadal prezentowaliśmy nasze produkty na niezliczonych wystawach na całym świecie i każdemu klientowi udowadnialiśmy naszą wysoką jakość.

 

Do 2019 roku posiadamy blisko sto wtryskarek, nasze produkty obejmują wszelkiego rodzaju pompy i butelki oraz materiały opakowaniowe.Obecnie mamy ponad 180 pracowników, a nasze automatyczne linie zbudowaliśmy przy użyciu najnowocześniejszych, szybkich wtryskarek.

 

W 2020 r., gdy Covid-19 zaatakował cały świat, wielu naszych klientów boryka się z trudnościami.Przekazaliśmy wiele materiałów do zapobiegania epidemii, a także naszą butelkę z pompkami, aby pomóc im w walce z Covid-19.

 

Opakowania Wuxispray mają na celu ułatwienie naszej działalności i zawsze czekamy na trwałą współpracę z każdym klientem.

 

Ciąg dalszy nastąpi...

 

    Chiny wuxispray packaging profil firmy 0    Chiny wuxispray packaging profil firmy 1    Chiny wuxispray packaging profil firmy 2

Nasz zespół

Mamy ponad 180 pracowników obsługujących różne działy, każdy nowy pracownik jest dobrze przeszkolony przed objęciem stanowiska, prawie 95% z nich ma duże doświadczenie, a każdy dział posiada grupę zarządzającą, która gwarantuje bezpieczną i wysoką jakość produkcji;poza tym zawsze organizowaliśmy zajęcia na świeżym powietrzu, aby poprawić relacje i umiejętności pracy zespołowej.

Dążąc do działania zasad uczciwości, standaryzacji i wydajności, firma zdobywa rynek wysoką jakością, zyskuje reputację dzięki usługom i z całego serca zapewnia naszym klientom wysokiej jakości, sprawne i szybkie usługi.Patrząc w przyszłość i trzymając się niezależnych innowacji.

Chiny wuxispray packaging profil firmy 0 Chiny wuxispray packaging profil firmy 1 Chiny wuxispray packaging profil firmy 2 Chiny wuxispray packaging profil firmy 3