Wyślij wiadomość
Dom

wuxispray packaging profil firmy

profil firmy

WUXISPRAY PACKAGING.COzostała założona w 2003 roku. z ponad 15-letnim doświadczeniem w dziedzinie opakowań, produkuje głównie wszelkiego rodzaju butelki z pompkami i luksusowe zestawy kosmetyków.skupiliśmy się na kontroli jakości i projektowaniu nowych produktów w celu zaspokojenia potrzeb rynku.Teraz mamy ponad 150 pracowników, mamy nadzieję pomóc każdemu z naszych klientów w znalezieniu najlepszego opakowania dla swoich produktów.dążymy do trwałej współpracy z każdym klientem.

 

Wuxispray Packaging Co. Ltd. znajduje się w gospodarczo rozwiniętym regionie delty rzeki Jangcy, najbardziej konkurencyjnym pasie gospodarczym Jiangsu-Zhejiang w Chinach.W pobliżu jednego z największych portów w Chinach - portu w Szanghaju i portu Ningbo, transport jest bardzo wygodny.Dojazd na międzynarodowe lotnisko Szanghaj-Pudong zajmuje tylko półtorej godziny.Jako producent specjalizujący się w badaniach, produkcji i sprzedaży posiadamy własną markę WUXI SPRAY.Naszymi wiodącymi produktami są wszelkiego rodzaju pompki, butelki i inne kosmetyczne materiały opakowaniowe.

 

Do tej pory posiadaliśmy już zaawansowane projektowanie form, produkcję, wtrysk, automatyczny montaż, sprzęt i technologię kontroli jakości.W międzyczasie zbudowaliśmy doświadczony, profesjonalny, uczciwy i odpowiedzialny zespół kontroli jakości, aby zagwarantować naszym klientom kwalifikowany produkt i niezawodną obsługę.Poza tym mamy również zespół dziesięciu doskonałych projektantów, którzy będą opracowywać nowe produkty zgodnie z rynkiem. W naszym katalogu oferujemy szeroki wybór opakowań idealnych do wszystkich potrzeb.Dla każdego preparatu przeanalizowaliśmy i wyprodukowaliśmy specjalne pojemniki, tworząc kolekcje butelek i słoików kompletne, wszechstronne i zdolne do dostosowania do wszelkich potrzeb.W ten sposób możemy zaoferować najwyższej jakości opakowanie kosmetyczne, które łączy w sobie design, praktyczność użytkowania i najlepsze surowce, aby zachować nienaruszone właściwości Twoich produktów bez poświęcania strony estetycznej.Produkt WUXI SPRAY jest stale aktualizowany, dzięki naszej dział badawczo-rozwojowy, który nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań.

 

Aby stworzyć naprawdę wyjątkową i ekskluzywną linię, możesz dostosować swoje opakowanie za pomocą pełnego asortymentu pudełek i etykiet ozdobionych Twoją grafiką i logo.Ponadto wprowadziliśmy zupełnie nową usługę sitodruku na szkle i plastiku, aby dać naszym klientom możliwość dostosowania wyboru elementów w zakresie 360 ​​stopni, które można wybrać w sekcji „produkty do sitodruku”.Odkryj wygodę tworzenia własnej linii opakowań kosmetycznych online i w kilku prostych krokach.

Staramy się dobrze służyć każdemu klientowi, ze 100% pasją i profesjonalną wiedzą techniczną.pomoc na każdym kroku podczas zakupów.

 

Od momentu powstania naszej fabryki stale się rozwijamy i rozbudowujemy.Zmodernizowany został tryb zarządzania.Dzięki naszej wytrwałej ciężkiej pracy zdaliśmy akredytację ISO9001 i zdobyliśmy reputację na całym świecie.Szczerze pragniemy współpracować z przyjaciółmi z różnych części świata, z obopólną korzyścią i połączyć się, aby stworzyć lepszą przyszłość.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

W 2003 roku założyliśmy naszą pierwszą fabrykę - wuxispray plastic.Produkujemy głównie pompy z tworzyw sztucznych, aby zaspokoić nasz chiński rynek lokalny.

 

W 2005 roku zbudowaliśmy drugą fabrykę do produkcji butelek plastikowych, w tym butelek z materiału HDPE, PET, PETTG.

 

W 2006 roku zdobyliśmy nagrodę Top 10 fabryki tworzyw sztucznych w Jiangsu.

 

W 2008 roku, po sukcesie Olimpiady w Pekinie, jesteśmy wierni, aby sprzedawać nasz produkt na całym świecie, założyliśmy naszą międzynarodową firmę handlową.

 

W 2010 roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w Dubai Cosmetic Exhibition, otworzyliśmy nasz umysł i dowiedzieliśmy się więcej z tego, postanowiliśmy zbudować naszą linię kosmetyków, aby zaspokoić więcej wymagań rynku.

 

W 2012 roku, po dwóch latach badań i testów, wykonaliśmy nasze pierwsze zestawy kosmetyków akrylowych z najwyższej półki i zdobyliśmy pierwsze duże zamówienie z Francji.

 

W 2013 roku nadal prezentowaliśmy nasze produkty na niezliczonych wystawach na całym świecie i każdemu klientowi udowadnialiśmy naszą wysoką jakość.

 

Do 2019 roku posiadamy blisko sto wtryskarek, nasze produkty obejmują wszelkiego rodzaju pompy i butelki oraz materiały opakowaniowe.Obecnie mamy ponad 180 pracowników, a nasze automatyczne linie zbudowaliśmy przy użyciu najnowocześniejszych, szybkich wtryskarek.

 

W 2020 r., gdy Covid-19 zaatakował cały świat, wielu naszych klientów boryka się z trudnościami.Przekazaliśmy wiele materiałów do zapobiegania epidemii, a także naszą butelkę z pompkami, aby pomóc im w walce z Covid-19.

 

Opakowania Wuxispray mają na celu ułatwienie naszej działalności i zawsze czekamy na trwałą współpracę z każdym klientem.

 

Ciąg dalszy nastąpi...

 

    Chiny wuxispray packaging profil firmy 0    Chiny wuxispray packaging profil firmy 1    Chiny wuxispray packaging profil firmy 2

wuxispray packaging wuxispray packaging wuxispray packaging wuxispray packaging
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : wuxispray

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 20000000-25000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 20% - 30%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny wuxispray packaging Certyfikaty Chiny wuxispray packaging Certyfikaty